Atrium Ljungberg

Kunduppdrag

Hur skapar man värde och samtidigt bygger en attraktiv och hållbar stadsmiljö?

Läs mer Läs mer

Gävle

Våra konsulter i Gävle har gedigen kunskap om den lokala marknaden. De arbetar med fastighetsinformationssystem, fastighetsvärdering, samhällsbyggnad, förvaltningsrådgivning och förhandling.

Vi som jobbar här

Anna Liw Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-202 93 20

anna.liw@svefa.se

Frida Olofsson Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 70

frida.olofsson@svefa.se

Gustav Hector Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 91

gustav.hector@svefa.se

Ida Staffas Värdering & Analys

010-603 87 52

ida.staffas@svefa.se

Ida Särnstedt Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 47

ida.sarnstedt@svefa.se

Lina Bornegrim Affärschef Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 59

lina.bornegrim@svefa.se

Maria Sundkvist Värdering & Analys

010-603 87 19

maria.sundkvist@svefa.se

Matilda Lindgren Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 41

matilda.lindgren@svefa.se

Mats Josefsson Skog & Lantbruk

010-603 86 20

mats.josefsson@svefa.se

Therese Mård Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-202 93 19

therese.mard@svefa.se

Kontakta oss

Skriv några rader om dina utmaningar, mål och önskad utveckling så kontaktar en rådgivare dig inom kort.

This site is protected by reCAPTCHA Enterprise and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.