Atrium Ljungberg

Kunduppdrag

Hur skapar man värde och samtidigt bygger en attraktiv och hållbar stadsmiljö?

Läs mer Läs mer

Ledning och organisation

Ledningsgrupp

Mikael Lundström Vd och koncernchef

010-603 86 83

mikael.lundstrom@svefa.se

Stockholm

Helena Dalhamn Affärsområdeschef Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 28

helena.dalhamn@svefa.se

Stockholm

Sara Jacobsson Affärsområdeschef Förvaltningsrådgivning och Hållbarhetsansvarig

010-603 87 49

sara.jacobsson@svefa.se

Stockholm

Paul Nord Affärsområdeschef Skog & Lantbruk

010-603 86 92

paul.nord@svefa.se

Vänersborg

Mathias Olofsson VD Värderingsdata

070-261 29 55

mathias@varderingsdata.se

Kungsbacka

Stefan Timan Affärsområdeschef Transaktionsrådgivning

010-603 87 98

stefan.timan@svefa.se

Stockholm

Jan Tärnell Affärsområdeschef Värdering & Analys

010-603 87 23

jan.tarnell@svefa.se

Stockholm

Rikard Wilén Affärsområdeschef Corporate Solutions

010-603 87 31

rikard.wilen@svefa.se

Stockholm

Styrelse

Charlotte Bergman Styrelseordförande

bergmancharlotte63@gmail.com

Kristina Alvendal Styrelseledamot

kristina@alvendal.com

Ludwig Andreen Styrelseledamot

ludwig.andreen@broviken.se

Per Granath Styrelseledamot

per.granath@broviken.se

Per Leopoldsson Styrelseledamot

per.leopoldson@telia.com