Atrium Ljungberg

Kunduppdrag

Hur skapar man värde och samtidigt bygger en attraktiv och hållbar stadsmiljö?

Läs mer Läs mer

Göteborg

Svefa är den ledande och mest kompletta fastighetskonsulten i Västra Götaland. Vi erbjuder ett komplett utbud av tjänster inom fastighetsvärdering, fastighetsekonomisk analys, transaktioner, förvaltningsrådgivning och samhällsbyggnad.

VI som jobbar här

Andrea Josefsson Värdering & Analys

010-603 87 50

andrea.josefsson@svefa.se

Annette Johansson Värdering & Analys

010-603 86 61

annette.johansson@svefa.se

Christer Johanson Affärschef Corporate Solutions

010-202 93 23

christer.johanson@svefa.se

Daniel Bergqvist Värdering & Analys

010-202 93 01

daniel.bergqvist@svefa.se

Emma Erson Värdering & Analys

010-603 86 17

emma.erson@svefa.se

Erik Einarsson Skog & Lantbruk

010-603 87 45

erik.einarsson@svefa.se

Erik Memmi Värdering & Analys

010-603 87 99

erik.memmi@svefa.se

Erik Norrman Affärschef Transaktionsrådgivning

010-603 87 38

erik.norrman@svefa.se

Hampus Olesund Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-202 93 24

hampus.olesund@svefa.se

Hans Hurtig Värdering & Analys

010-603 86 55

hans.hurtig@svefa.se

Jennie Gavér Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 07

jennie.gaver@svefa.se

Jens Edholm Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 61

jens.edholm@svefa.se

Joachim Wallmark Värdering & Analys

010-603 87 18

joachim.wallmark@svefa.se

Johanna Kirudd Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 92

johanna.kirudd@svefa.se

Jörgen Hermansson Affärschef Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 93

jorgen.hermansson@svefa.se

Lars Munther Affärschef Skog & Lantbruk

010-603 86 88

lars.munther@svefa.se

Lena Eveby Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 70

lena.eveby@svefa.se

Lena Gustafsson Corporate Solutions

073-518 81 91

lena.gustafsson@svefa.se

Marcus Takner Värdering & Analys

010-603 87 20

marcus.takner@svefa.se

Mikael Järvinen Förvaltningsrådgivning

010-603 87 17

mikael.jarvinen@svefa.se

Petter Gustafsson Corporate Solutions

070-371 11 86

petter.gustafsson@svefa.se

Nils Paulsson Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 19

nils.paulsson@svefa.se

Ulf Swendsén Skog & Lantbruk

010-603 86 49

ulf.swendsen@svefa.se

Ulrika Smith Förvaltningsrådgivning

010-603 87 46

ulrika.smith@svefa.se

Victoria Karner Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-202 93 25

victoria.karner@svefa.se

Kontakta oss

Skriv några rader om dina utmaningar, mål och önskad utveckling så kontaktar en rådgivare dig inom kort.

This site is protected by reCAPTCHA Enterprise and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.