Atrium Ljungberg

Kunduppdrag

Hur skapar man värde och samtidigt bygger en attraktiv och hållbar stadsmiljö?

Läs mer Läs mer

Malmö

Svefa är ett av Malmös största och regionens ledande konsultföretag med konsulter verksamma inom fastighetsvärdering, lantbruksvärdering, transaktioner, förvaltningsrådgivning, samhällsbyggnad och fastighetsutveckling.

Vi som jobbar här

Amanda Forslund Värdering & Analys

010-202 93 13

amanda.forslund@svefa.se

Arvid Svahn Värdering & Analys

010-603 87 71

arvid.svahn@svefa.se

Cecilia Skånberg Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-202 93 05

cecilia.skanberg@svefa.se

Christoffer Fuchs Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-202 93 08

christoffer.fuchs@svefa.se

Hannes Persson Transaktionsrådgivning

010-603 87 35

hannes.persson@svefa.se

Jesper Wirf Affärschef Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 32

jesper.wirf@svefa.se

Mikael Gustafsson Transaktionsrådgivning

010-603 86 47

mikael.gustafsson@svefa.se

Mikael Svensson Värdering & Analys

010-603 87 14

mikael.svensson@svefa.se

Per Wieslander Affärschef Värdering & Analys

010-603 87 27

per.wieslander@svefa.se

Petter Swanborg Corporate Solutions

010-202 93 09

petter.swanborg@svefa.se

Philip Wikén Värdering & Analys

010-202 93 16

philip.wiken@svefa.se

Susanne Nylén Värdering & Analys

010-603 86 99

susanne.nylen@svefa.se

Teodora Jevdic Värdering & Analys

010-603 86 35

teodora.jevdic@svefa.se

Thomas Green Affärsutvecklingsansvarig Värdering & Analys

010-603 86 46

thomas.green@svefa.se

Victoria Forsmark Skog & Lantbruk

010-202 93 18

victoria.forsmark@svefa.se

Kontakta oss

Skriv några rader om dina utmaningar, mål och önskad utveckling så kontaktar en rådgivare dig inom kort.