Atrium Ljungberg

Kunduppdrag

Hur skapar man värde och samtidigt bygger en attraktiv och hållbar stadsmiljö?

Läs mer Läs mer

Norrköping

På Svefas kontor i Norrköping finns specialistkompetens inom samhällsbyggnad, fastighetsvärdering och förvaltningsrådgivning. Vi är regionens ledande konsult samhällsbyggnad och värdering.

Vi som jobbar här

Axel Engström Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 74

axel.engstrom@svefa.se

Elenore Pellams Värdering & Analys

010-603 87 03

elenore.pellams@svefa.se

Ida Jörheden Förvaltningsrådgivning

010-202 93 34

ida.jorheden@svefa.se

Johan Graf Affärschef Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 44

johan.graf@svefa.se

Lina Graf Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 45

lina.graf@svefa.se

Lisa Nyström Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-202 93 06

lisa.nystrom@svefa.se

Marcus Crifält Värdering & Analys

010-202 93 45

marcus.crifalt@svefa.se

Maria Nilsson Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-202 93 32

maria.nilsson@svefa.se

Michaela Rydlinmark Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-202 93 64

michaela.rydlinmark@svefa.se

Michaela Thomsson Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 79

michaela.thomsson@svefa.se

Petter Anseklev Förvaltningsrådgivning

010-202 93 54

petter.anseklev@svefa.se

Ulrica Lindsköld Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 60

ulrica.lindskold@svefa.se

Kontakta oss

Skriv några rader om dina utmaningar, mål och önskad utveckling så kontaktar en rådgivare dig inom kort.