Göteborg

Regionens ledande och mest kompletta fastighetskonsult.

Svefa är ett av Göteborgs ledande konsultföretag inom fastighetsvärdering, fastighetsekonomisk analys, transaktioner och samhällsbyggnad.

Svefa
Ullevigatan 19 411 40 Göteborg 010-603 86 00
Svefa: Göteborg

Anders Knutsson

Management Consulting

010-603 87 84 anders.knutsson@svefa.se
Andreas Hagberg

Affärsområdeschef Management Consulting

010-603 87 85 andreas.hagberg@svefa.se
Andreas Strömberg

Affärschef Värdering & Analys

010-603 86 50 andreas.stromberg@svefa.se
Boris Damljanovic

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 95 boris.damljanovic@svefa.se
Catharina Läckberg

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 05 catharina.lackberg@svefa.se
Christian Sköld

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 69 christian.skold@svefa.se
Erik Norrman

Affärschef Värdering & Analys

010-603 87 38 erik.norrman@svefa.se
Göran Hult

Management Consulting

010-603 87 87 goran.hult@svefa.se
Jennie Gavér

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 07 jennie.gaver@svefa.se
Jessica Hagberg

Förvaltningsrådgivning

010-603 86 12 jessica.hagberg@svefa.se
Karin Mattsson

Management Consulting

010-603 87 70 karin.mattsson@svefa.se
Lars Munther

Affärschef Skog & Lantbruk

010-603 86 88 lars.munther@svefa.se
Mats Andersson

Affärschef Förvaltningsrådgivning

010-603 87 75 mats.andersson@svefa.se
Mikael Kruusval

Management Consulting

010-603 87 93 mikael.kruusval@svefa.se
Per Lorentsson

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 01 per.lorentsson@svefa.se
Stefan Gabrielsson

Förvaltningsrådgivning

010-603 87 79 stefan.gabrielsson@svefa.se
Vi använder cookies på denna webbplats. Läs mer om vad det innebär.