Atrium Ljungberg

Kunduppdrag

Hur skapar man värde och samtidigt bygger en attraktiv och hållbar stadsmiljö?

Läs mer Läs mer

Våra medarbetare

Alexander Edholm Skog & Lantbruk

010-202 93 30

alexander.edholm@svefa.se

Östersund

Amanda Forslund Värdering & Analys

010-202 93 13

amanda.forslund@svefa.se

Malmö

Anders Björkestedt Corporate Solutions

010-603 86 48

anders.bjorkestedt@svefa.se

Norrköping

Anders Wenning Corporate Solutions

010-603 87 11

anders.wenning@svefa.se

Stockholm

Andrea Josefsson Värdering & Analys

010-603 87 50

andrea.josefsson@svefa.se

Göteborg

Andreas Bäckström Värdering & Analys

010-202 93 17

andreas.backstrom@svefa.se

Umeå

Andreas Rutström Värdering & Analys

010-603 87 10

andreas.rutstrom@svefa.se

Luleå

Anna Liw Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-202 93 20

anna.liw@svefa.se

Gävle

Anna Sahlin Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 85

anna.sahlin@svefa.se

Stockholm