Atrium Ljungberg

Kunduppdrag

Hur skapar man värde och samtidigt bygger en attraktiv och hållbar stadsmiljö?

Läs mer Läs mer

Stockholm

Våra konsulter i Stockholm har gedigen kunskap om den lokala marknaden. De arbetar med fastighetsinformationssystem, fastighetsvärdering, samhällsbyggnad, förvaltningsrådgivning och förhandling.

Vi som jobbar här

Anders Wenning Corporate Solutions

010-603 87 11

anders.wenning@svefa.se

Andreas Bäckström Värdering & Analys

010-202 93 17

andreas.backstrom@svefa.se

Anna Sahlin Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 85

anna.sahlin@svefa.se

Anton Lindberg Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 91

anton.lindberg@svefa.se

Carina Brodin-Bergström Ekonomi Lön

010-603 87 78

carina.brodin-bergstrom@svefa.se

Carl Hofstrand Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 32

carl.hofstrand@svefa.se

Carolina Forsell Kontors- och eventansvarig

010-603 86 40

carolina.forsell@svefa.se

Daniel Jakobsson Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 56

daniel.jakobsson@svefa.se

David Fäldt Uppgard Affärschef Värdering & Analys

010-603 86 11

david.faldt.uppgard@svefa.se

Elisabeth Attebrant Transaktionsrådgivning

010-603 87 24

elisabeth.attebrant@svefa.se

Edwin Björkefall Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-202 93 12

edwin.bjorkefall@svefa.se

Ellen Hjelmgren Transaktionsrådgivning

010-202 93 04

ellen.hjelmgren@svefa.se

Elisabeth Nork Ekonomi

010-603 86 94

elisabeth.nork@svefa.se

Elsa Frisk Corporate Solutions

010-603 87 22

elsa.frisk@svefa.se

Emma Nilsson Skog & Lantbruk

010-603 86 18

emma.nilsson@svefa.se

Erika Twengström Värdering

010-202 93 28

erika.twengstrom@svefa.se

Fabian Gabrielsson Affärsutvecklingsansvarig Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 95

fabian.gabrielsson@svefa.se

Fredrik Baeckström Transaktionsrådgivning

010-603 87 75

fredrik.baeckstrom@svefa.se

Fredrik Rosenblom Förvaltningsrådgivning

010-603 87 66

fredrik.rosenblom@svefa.se

Frida Ihlis Affärschef Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 65

frida.ihlis@svefa.se

Gustaf Lunde Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 38

gustaf.lunde@svefa.se

Hans Fredin Förvaltningsrådgivning

010-603 87 68

hans.fredin@svefa.se

Hedvig Mathisson Värdering & Analys

010-603 87 13

hedvig.mathisson@svefa.se

Hedvig Waller Transaktionsrådgivning

Tel: 010-603 87 89

hedvig.waller@svefa.se

Helena Dalhamn Affärsområdeschef Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 28

helena.dalhamn@svefa.se

Helene Järte HR-chef

010-603 87 37

helene.jarte@svefa.se

Henrik Engqvist Förvaltningsrådgivning

010-603 87 39

henrik.engqvist@svefa.se

Henrik Juhlin Affärsutvecklingsansvarig Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 82

henrik.juhlin@svefa.se

Jan Tärnell Affärsområdeschef Värdering & Analys

010-603 87 23

jan.tarnell@svefa.se

Jenny Bergenholm Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 23

jenny.bergenholm@svefa.se

Jenny Hemlin Förvaltningsrådgivning

010-603 87 30

jenny.hemlin@svefa.se

Jesper Jungstedt Corporate Solutions

010-603 87 81

jesper.jungstedt@svefa.se

Jesper Svanberg Corporate Solutions

010-603 87 94

jesper.svanberg@svefa.se

Jessica Molén Affärsutvecklingsansvarig Förvaltningsrådgivning

010-603 87 72

jessica.molen@svefa.se

Jimmie Nordensky Affärsutvecklingsansvarig Värdering & Analys

010-603 86 93

jimmie.nordensky@svefa.se

Joakim Wallstén Corporate Solutions

010-202 93 21

joakim.wallsten@svefa.se

Joel Hedtorp Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 26

joel.hedtorp@svefa.se

Johan Hopstadius Kommunikation, press och marknad

076-634 20 05

johan.hopstadius@svefa.se

Johan Langworth IT-administratör

010-603 86 71

johan.langworth@svefa.se

Johan Lundström Förvaltningsrådgivning

010-603 87 73

johan.lundstrom@svefa.se

Johan Norrsell Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 96

johan.norrsell@svefa.se

Johan Wallin Corporate Solutions

010-603 86 15

johan.wallin@svefa.se

Jonas Lindqvist Förvaltningsrådgivning

010-603 87 55

jonas.lindqvist@svefa.se

Jonas Persson Skog & Lantbruk

010-603 87 43

jonas.persson@svefa.se

Jonas Åkerberg Affärsutvecklingsansvarig Värdering & Analys

010-603 87 34

jonas.akerberg@svefa.se

Josefine Hallberg Förvaltningsrådgivning

010-202 93 29

josefine.hallberg@svefa.se

Julia Stålnacke Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 64

julia.stalnacke@svefa.se

Julia Wengse HR-specialist

010-603 87 42

julia.wengse@svefa.se

Kajsa Barkar Affärsutvecklingsansvarig Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 16

kajsa.barkar@svefa.se

Katarina Hamilton Förvaltningsrådgivning

010-603 86 79

katarina.hamilton@svefa.se

Katrin Wallensjö Affärschef Analys

010-603 87 88

katrin.wallensjo@svefa.se

Klara Martinsson Transaktionsrådgivning

010-603 86 89

klara.martinsson@svefa.se

Klara Nordell Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-202 93 10

klara.nordell@svefa.se

Lars Dahlquist Förvaltningsrådgivning

010-603 87 51

lars.dahlquist@svefa.se

Lotta Warg Ekonomi

010-603 86 30

lotta.warg@svefa.se

Louise Melander Värdering & Analys

010-603 86 56

louise.melander@svefa.se

Margareta Catasús Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 28

margareta.catasus@svefa.se

Mia Lagerqvist Transaktionsrådgivning

010-603 87 96

mia.lagerqvist@svefa.se

Mikael Lundström Vd och koncernchef

010-603 86 83

mikael.lundstrom@svefa.se

Mikaela Arvidsson Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 21

mikaela.arvidsson@svefa.se

Niklas Lundberg Affärsutvecklingschef Skog & Lantbruk

010-603 86 80

niklas.lundberg@svefa.se

Olle Wiklund Affärschef Skog & Lantbruk

010-603 87 29

olle.wiklund@svefa.se

Oskar Pihl Affärschef Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 01

oskar.pihl@svefa.se

Per Ollas Affärschef Förvaltningsrådgivning

010-603 87 76

per.ollas@svefa.se

Peter Hiti Förvaltningsrådgivning

010-603 87 77

peter.hiti@svefa.se

Rikard Wilén Affärsområdeschef Corporate Solutions

010-603 87 31

rikard.wilen@svefa.se

Sara Jacobsson Affärsområdeschef Förvaltningsrådgivning och Hållbarhetsansvarig

010-603 87 49

sara.jacobsson@svefa.se

Sara Larsson Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-202 93 02

sara.larsson@svefa.se

Sara Engström Askelin Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-202 93 14

sara.engstrom.askelin@svefa.se

Sebastian Engfors Nyqvist Transaktionsrådgivning

010-202 93 22

sebastian.engfors.nyqvist@svefa.se

Sissel Andersson Transaktionsrådgivning

010-603 86 73

sissel.andersson@svefa.se

Soheil Farhoudi Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 00

soheil.farhoudi@svefa.se

Staffan Bäckman Värdering & Analys

010-603 86 24

staffan.backman@svefa.se

Stefan Timan Affärsområdeschef Transaktionsrådgivning

010-603 87 98

stefan.timan@svefa.se

Susanna Stenfelt Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 48

susanna.stenfelt@svefa.se

Susanna Waldersten Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 54

susanna.waldersten@svefa.se

Ulrika Vikström Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 97

ulrika.vikstrom@svefa.se

Åsa Bengtsdotter Förvaltningsrådgivning

010-603 87 04

asa.bengtsdotter@svefa.se

Kontakta oss

Skriv några rader om dina utmaningar, mål och önskad utveckling så kontaktar en rådgivare dig inom kort.

This site is protected by reCAPTCHA Enterprise and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.