Evenemang | 2024-05-27

Varmt välkommen till vår innergård och vårt fullmatade Almedalsprogram!

Läs mer Läs mer

Våra medarbetare

Amanda Forslund Värdering & Analys

010-202 93 13

amanda.forslund@svefa.se

Malmö

Andrea Josefsson Värdering & Analys

010-603 87 50

andrea.josefsson@svefa.se

Göteborg

Andreas Bäckström Värdering & Analys

010-202 93 17

andreas.backstrom@svefa.se

Umeå

Andreas Rutström Värdering & Analys

010-603 87 10

andreas.rutstrom@svefa.se

Luleå

Arvid Svahn Värdering & Analys

010-603 87 71

arvid.svahn@svefa.se

Malmö

Christina Lennéer Lind Värdering & Analys

010-603 86 77

christina.lenneer.lind@svefa.se

Jönköping

Daniel Bergqvist Värdering & Analys

010-202 93 01

daniel.bergqvist@svefa.se

Göteborg

Dennis French Affärschef Värdering Mitt

010-603 86 13

dennis.french@svefa.se

Karlstad

Elenore Pellams Värdering & Analys

010-603 87 03

elenore.pellams@svefa.se

Norrköping