Evenemang | 2024-05-27

Varmt välkommen till vår innergård och vårt fullmatade Almedalsprogram!

Läs mer Läs mer

Våra medarbetare

Emma Erson Transaktionsrådgivning

010-603 86 17

emma.erson@svefa.se

Göteborg

Erik Norrman Affärschef Syd/Väst, Transaktionsrådgivning

010-603 87 38

erik.norrman@svefa.se

Göteborg Halmstad

Hannes Persson Transaktionsrådgivning

010-603 87 35

hannes.persson@svefa.se

Malmö

Hedvig Waller Transaktionsrådgivning

Tel: 010-603 87 89

hedvig.waller@svefa.se

Stockholm

Mikael Gustafsson Transaktionsrådgivning

010-603 86 47

mikael.gustafsson@svefa.se

Halmstad Malmö

Mikael Lundström Vd och koncernchef

010-603 86 00

info@svefa.se

Stockholm

Sissel Pira Affärschef Stockholm/Norr, Transaktionsrådgivning

010-603 86 73

sissel.pira@svefa.se

Stockholm

Stefan Timan Affärsområdeschef Transaktionsrådgivning

010-603 87 98

stefan.timan@svefa.se

Stockholm