Evenemang | 2024-05-27

Varmt välkommen till vår innergård och vårt fullmatade Almedalsprogram!

Läs mer Läs mer

Våra medarbetare

Anna Sahlin Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 85

anna.sahlin@svefa.se

Stockholm

Anton Lindberg Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 91

anton.lindberg@svefa.se

Stockholm

Axel Engström Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 74

axel.engstrom@svefa.se

Norrköping

Christian Warren Sköld Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 90

christian.warren.skold@svefa.se

Halmstad

Christoffer Fuchs Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-202 93 08

christoffer.fuchs@svefa.se

Malmö

Claes Rainer Affärschef Juridik

010-202 93 37

claes.rainer@svefa.se

Stockholm

Daniel Edvardsson Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-2029376

Daniel.Edvardsson@svefa.se

Stockholm

Daniel Jakobsson Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 56

daniel.jakobsson@svefa.se

Stockholm

David Högberg Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 25

david.hogberg@svefa.se

Halmstad